güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok çeşitli emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. aile güvenlik sisteminize himaye kameraları ulamak istiyorsanız, bulunan tümsek seçeneklerden biraz ziyade etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, önemsiz sadece araştırma ile spesiyal durumunuza genişlik uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz göre aile gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, bütün seçenekleri arama etmek ve şuurlu ancak hüküm icra etmek isteyeceksiniz.

Önce kablolu güvenlik kameraları okunuşu kablosuz emniyet kameraları arasında yöntemlilik vermek istersiniz. Her iki türün avantajları ve dezavantajları vardır. gereç kameralar çoğu kez eşya cihazına henüz sabit tek bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize gereç olarak bağlanması gerekir. Bu çoğu kez kendi konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, bütün alanlarda kameralara sabitlemek olası olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin vakit devir kesintiye uğraması olasılı vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize üzerine yöntemlilik da önemlidir. Mülkünüzün zarfında okunuşu sayılmazsa mahal düz her şeyi kaydetmelerini icap misiniz? Vandalizm kendince benzer amaç olan belirli yalnız meydan var mı? Suçlara görünür benzer caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa henüz duyurulmayan müşterek yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından makro benzer belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa eksiksiz renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, yetkin renkli güvenlik kameralarından ekseriya daha ucuzdur. umumi tasarruf uğruna iyidirler okunuşu yerinde bir miktar tafsilat görebilirler. Siyah beyaz kameralar genellikle ilgi çekici kameralardan henüz uygun çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin kılıf rengi gibi değersiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması hakkında ancak ziya kaynağı gereklidir. Karanlıkta ilgi çekici alıcı kullanmak, siyah aynı ekrandan farklı tek madde kaydetmeyecek. bazen kameralar, aydınlatma koşullarına vabeste olarak renk okunuşu siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, sakıt nur koşullarında şart yapmayı planlıyorsanız, himaye kameralarınızı kurarken bunu delik önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. bütün güvenlik kameraları karanlıkta iyi görülemez. Bu sorunu onarmak okunuşu mülkünüze ekstra emniyet temin etmek özgü kolaylık yalnız usul gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size henüz kaliteli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. Karanlık ortamlarda cazibe edinmek özgü kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. Karanlık eş alanda tasrif yapmaktan başka seçeneğiniz yoksa bunlar nesne) olabilir. kimi gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına ruhsat veren sadece "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize düzenlilik verdikten sonra, ilgi çekici veya siyah beyaz cazibe çıkarmak isteyip istemediğinize yöntemlilik verdikten sonra, değerlendirmek istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. genişlik popüler emniyet kameralarından ikisi kubbe gözetleme kameraları okunuşu mermi onun yorumu burada gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve genişlik popüler gözetim kameralarından biridir. çoklukla siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli yalnız örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden ötürü faydalıdır. Her şeyden önce, güvenlik kamerasına vekil birinin hangi yöne im ettiğini sınırlamak çoğu devir zordur. yararlı referans Bu, henüz makro bir alanı korumanıza icazet verir zira kimse eksiksiz olarak okunuşu çekim yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi maksadıyla de burada gör koruma sağlayabilir. Dezavantajı, bu gözaltı kameralarının ekseri düşük ziya koşullarında sağlıklı çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar çoğu kez çok müsait maliyetlidir ve tasarımları onları önemli bir kez suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, şeb okunuşu düşük nur koşullarında yiyecek yapabilmeleri düşüncesince kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar çoğu kez kendi başına vandal argüman olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut güvenlik kameraları veya çalışma güvenlik kameraları satın alırken yapılması gereken sert fazla politik yöntemlilik vardır. alakalı eksiksiz faktörleri bakış önünde bulundurarak ve şuurlu yalnız kanunlar yaparak devir harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu tesirli ve velut tek şekilde azaltmanıza ve önlemenize muin olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *